UA-127104864-1
HOME DECOR

Our Baby Girl Nursery!

By May 22, 2020 No Comments

Ma olen tegelikult juba väga pikka aega seda postitust tahtnud teha! Juba enne Sophia sündi, aga nagu näha ei ole ma selleni veel jõudnud. Sophia on tänaseks 15kuune aga no ma arvan, et parem hilja kui mitte kunagi 🙂 Meie tütre tuba oli valmis mõned nädalad enne tema sündi. Mul on nii hea meel, et olin kõik riided, mähkmed, kreemid, rätikud, no kõik võimalikud asjad ära sorteerinud ja valmis pannud tema tulekuks, sest siis kui ta sündis ei oleks mul elusees olnud aega ega jaksu midagi tema toas korraldada. Taastumine oli ka nii valus, et juba füüsiliselt poleks see lihtsalt võimalik olnud. Siit siis soovitus kõigile tulevastele emadele- panna absoluutselt kõik enne beebi sündi valmis! Võib-olla organiseerimist isegi mitte liiga raseduse lõppu jätta võimaliku ebamugavuse pärast. Vähemalt mina olin viimased nädalad küll suur kui maakera, seljavaludes ja igatepidi mitte eriti liikumisvõimeline.

// I’ve actually wanted to write this post for a very long time! Before Sophia was born actually, but as you can see, I haven’t done it so far. Sophia is already 15 months but I think better later than ever 🙂 Our daughter’s nursery was ready weeks before she was born. I love the fact that I had organized absolutely everything- clothes, diapers, towels, everything, before she arrived, cause there is no way I would’ve had time or energy to do this after she was born. My recovery was also extremely painful so even physically it just couldn’t have been possible. So here’s my friendly recommendation to all future moms- prepare and organize everything before the baby arrives! I’d even say don’t do it too late in the pregnancy as I personally was feeling super big, very uncomfortable with a lot of back pain in the last weeks of my pregnancy!

Mulle nii meeldib kui kodus on pilte! Ja lapse tuba ei ole ka erand. Kuigi siis kui mul juba pildid seina olid pandud hakkasin mõtlema, et vist oleksid veidi suuremad võinud olla, oleksid ehk paremini mõjunud aga mis seal enam ikka. Ega kui väga tahan, siis saan seda vast ka muuta. Kuigi augud on juba seinas nende kindlate kohtade peal aga äkki siiski.. 😀

// I love when there are pictures in my home and our nursery is not an exception! Although, once the pictures were on the wall I was thinking maybe bigger frames would’ve looked a little better but what’s done is done 🙂 If I really want to I guess I could change them too. There are holes in the wall already but maybe it doesn’t matter 😀

Sophia on kingituseks nii palju pehmeid loomi saanud ja ma ei ole osanud neile kohta leida, kuid nii kui Sophia oma hällist välja kasvas leidsin ma ka hällile uue kasutuse! Kõik loomad hälli sisse. Või tegelikult siis nii palju kui mahub, meil veel osad on all korrusel ka.

// Sophia has got so many stuffed animals as gifts and I never found a good place for them. When she grew out of her little bassinet I decided to put them in there. But not all of them- as much as it fits, we still have plenty downstairs as well haha!

Me ei ole raamaturiiuli jaoks veel head kohta leidnud, kuid ajutiselt paigutasin ma raamatud väikesesse korvikesse ning mulle täitsa meeldib see lahendus! Muide, “Guess How Much I Love You” on üks mu lemmikuid lasteraamatud! See on nii armas!

// We haven’t put up or bought a decent book shelf yet so I figured I’d use this little basket-box for books and I kind of like this solution! By the way, “Guess How Much I Love You” is one of my favorite children’s books. It’s so sweet!

Lamp on meil IKEAst. Mulle nii meeldis selle selline mänguline väljanägemine! Sobib lapse tuppa minu arvates nii ideaalselt!

// Our lamp is from IKEA. I really liked how playful it looks, perfect for a nursery!

Meie mustapesukorv- ilus ja lihtne! Valge värv ei ole siiamaani veel probleemiks või kuidagi moodi keeruliseks osutunud, kui seda juhuslikult mõtlete 🙂 Pärineb see Sweet Jojo Designs‘ist.

// Our laundry hamper, simple and beautiful! White color hasn’t been an issue for us so far, in case your wondering 🙂 It is from Sweet Jojo Designs.

Meie mähkimis-ala. Eriti olen ma rahul selle seina kaunistusega ning “hello” märgiga. Sellised väikesed detailid lisavad kohe nii palju juurde kuidagi!

// Our changing table. I love the wall art and that little “hello” sign. Little details really make a huge difference 🙂

Jah, meile meeldivad The Honest Company tooted ning kui teile juhuslikult jäid silma ka Arbonne tooted siis need sain ma kingituseks enda healt sõbrannalt ning ma julgen neid kiita, sest mulle väga meeldib, et nad on täielikult orgaanilised ning naturaalsete koostisosadega, lõhnavad meeldivalt ja on igati sobilikud beebidele/lastele! Eriti vaimustuses olen ma nende kreemist, mis mõeldud mähkmelöövele.  See parandab punase pepu nii kiirelt! Isegi mu ema kutsub seda “ime-kreemiks”.

// Yes, we like The Honest Company and if you see Arbonne products there as well, I got them as a gift from one of my girlfriends and I really like them. I like how they’re all organic and made with only natural ingredients. I especially like their diaper rash cream, it works so good and really makes wonders! Even my mom calls it a “miracle cream”. 

Siin on kaks pilti. Esimene pilt on sellest, kuidas oli meil esimene aasta (või veidi vähem) ning teine pilt sellest kuidas on praegu. Unenäopüüdjani Sophia ei ulatu, kuid selle teisega (kui keegi teab selle eesti keelset nimetust siis palun mulle teada anda, google‘st ei leidnud) hakkas ta juba mängima ja seda tirima siis kui püsti ajama ennast hakkas, seega väikene vahetus oli vajalik 🙂

//Here are two pictures, first one is how it was for the first year and second one is how it is now. Sophia can’t get to the dream catcher but once she started standing up she was pulling the mobile so a little change was necessary 🙂

Selline on meie Sophia Nora tuba! Hirmsasti tahaks teile öelda ka, mis värvi me seinte värvimisel kasutasime aga ma ei mäleta enam kuhu ma selle endale kirja panin ning ei leia seda kuidagi üles ja meeles ka ei ole. Igatahes on see imeilus, veidi selline koralne, virsikuvärvi, pastelne roosa <3 Sellest toast on kindlasti puudu üks nunnu ja mugav kiiktool või mõni muu tool, mis lihtsustaks imetamist. Me ei ostnud sellist tooli Sophiaga ja see oli tegelikult asi millest tundsin väga puudust ning mille teise lapse tuppa kindlasti plaanin osta! Mis tundub veel meil puudu olevat või mis on teie laste tubades, mida soovitaksite ka meil endale muretseda mida meie piltidelt näha ei olnud?! 🙂

// That’s our Sophia Nora’s nursery! I wish I could tell you the name of the wall paint color but I can’t remember it and I’m not sure where I wrote this down. oops. Anyway it’s so beautiful, peachy, coral, pastel pink <3 Our nursery is definitely missing a glider or rocker chair meant for nursing! We didn’t get one with Sophia and this was something I really missed having. I will definitely get one with our next baby! What else do you think our nursery could be missing or what is in your nursery that you’d encourage us to get?! 🙂

– Xx, ByRaahel

ByRaahel

Author ByRaahel

More posts by ByRaahel

Leave a Reply